Наші маркери (пістолєти)

Ми зібрали великий арсєнал з максимально різноманітними маркерами. Безпосередньо перед грою ви зможете обрати собі або один з брутальних штурмових маркерів, або з великих снайперських, або з облегшених базових.

Наші маски

Щороку ми повністю оновлюємо наші маски. Кілька років тому ми вирішили не зупинятись на одному типу масок, а оновилися відразу різними моделями від конкуруючих виробників.
А ще всі наші маски без виключень укомплектовані дорогими термальними лінзами, максимально несприйнятливими до запотівання.

Наші захисні костюми

Ми власноруч розробляли ескізи захисних костюмів після багаторічних експериментів з різними моделями, що були на той момент на ринку. Потім ми поїхали в Хмельницький на велику швейну фабрику, де наші ескізи професійно підкорегували, і після цього пошили унікальні захисні костюми. В яких одночасно і максимально вентилюється корпус гравця, і зменьшуються неприємні відчуття при попаданні.

Наші перчатки

На відміну від інших клубів - ми замість звичайних будівельних руковичок видаємо всім бійцям професійні тактичні перчатки. Наші перчатки максимально зручні - не заважають руху пальців, і в той же час повністю захищають основну поверхню кисті від прямих попадань кульок в бою.