Наші маски

Кожні 2 роки ми повністю оновлюємо всі наші маски. У 2018 ми вирішили не зупинятись на одному типі маски, а оновилися відразу різними моделями від купи різних виробників. Всі наші маски укомплектовані дорогими термальними лінзами, максимально несприйнятливими до запотівання.

Базові маски

Найбільш поширені моделі, максимально зручні і одночасно прості в обслуговуванні під час гри - в питаннях доступу до лінзи, чистки маски від фарби та ін.

Додаткові маски

Моделі додаткових масок, які потрапляють до гравців коли їх збирається або більше 20 бійців одночасно, або коли базові маски знаходяться на карантині після попередніх ігор.

Персональні маски

Маски персонального рівня - їх ми видаємо нашим ультра-постійним клієнтам. Ці маски ідеально повторюють риси фізіономії, мають надзвичайно м`якенькі поролонові вставки і їх фактично не відчуваєш.
Всім звичайним клієнтам ми такі маски не видаємо виключно через те, що вони надзвичайно тендітні, і при цьому занадто дорогі 8(. Через це, якщо видавати їх на кожному прокаті - пейнтбол організовувати стане просто нерентабельно.