Як все починалось?

Все починалось в 2006 році - коли у Львові було всього декілька пейнтбольних клубів і пейнтбол для широких верств населення був недоступний банально через дуже високі ціни на прокат. І захотілося нам спробувати пограти в пейнтбол самим, і після чого зробити його доступним для інших.
Завдяки грамотному маркетингу і гнучкій ціновій політиці ми за короткий термін змогли завоювати довіру багатьох наших клієнтів, і за нами закріпився статус пейнтбольного клубу зі стабільно низькими цінами на прокат і кульки, і найбільш якісною організацією проведення пейнтбольних битв у Львові.

Чому саме ми?

Що у нас поза сумнівом є - так це 15 років досвіду за плечима і тисячі задоволених постійних клієнтів. Ціни, локації та ін. можна переглянути у відповідному розділі і зробити вибір. А саме нас варто вибрати по одній простій причині - ми щиро любимо пейнтбол і вкладаємо в кожну гру всю свою душу.
Зрозуміти це можна коли ви приїдете в інший клуб, вам там дадуть екіпіровку, проведуть мінімальний інструктаж, і скажуть "онде галявина, бачите? йдіть там побігайте", і після цього про вас забудуть. А коли ви завітаєте до нас - інструктор буде знаходитись завжди в найгарячіших точках битви і швидко вирішувати суперечливі питання не перериваючи ігрового процесу навіть на хвилину, відігрувати сценарії повзаючи заручником або бігаючи vip-персоною, дискваліфікувати до закінчення раунду махлюючих або малоадекватних бійців, а інколи і допомагати свідомо слабшій команді порадами з тактики.

Все ще вагаєтесь?

Вся наша екіпіровка завжди знаходиться в ідеальному стані, тому що у будь-який момент якщо нам запропонують з інструктора перевтілитися в бійця однієї з команд - ми візьмемо будь-який маркер з нашого арсеналу і вступимо в бій. Саме тому всі сценарії, які висять у нас на сайті не тупо скопійовані з інтернету за принципом "чим більше висітиме, тим краще", а протестовані в неодноразових битвах нами особисто як бійцями, а не як організаторами.
Перед кожною грою проводиться ретельна перевірка всієї амуніції і екіпіровки, що унеможливлює технічні неполадки під час гри, готується бойовий полігон і проводиться інструктаж по техніці безпеки. Сценарії гри залежать від локації, і обговорюються безпосередньо перед кожним боєм зі всіма учасниками. Тобто наступного разу коли ви завітаєте на стару локацію - на ній можна буде відігрувати вже інші сценарії. Сумно не буде однозначно.