Глобальне оновлення масок

.

mask29mask29

           Щороку ми повністю оновлюємо наші маски. У 2018 ми вирішили не зупинятись на одному типі маски, а оновилися відразу різними моделями масок від чотирьох різних виробників. Всі наші маски укомплектовані дорогими термальними лінзами, максимально несприйнятливими до запотівання.

Inspire Helix thermal black/olive

mask31

        Флагманом цього року для нас стали маски Inspire Helix, тому що вони з'явилися у нас відразу в двох кольорах - тепер одна команда від іншої буде відрізнятися не тільки кольором форми, але і кольором масок.

Tippmann Annex MI-7 thermal black

mask31

          З даною моделлю ми вже 2 рази працювали - нам вона дуже сподобалася. Дуже компактна і максимально вентильована маска. Плюс в цьому році дана модель отримала рестайлінгові зміни вентиляції - будемо тестувати.

Proto Switch FS thermal black

mask11

          Модель маски з максимальним захистом голови і дуже зручною ергономікою. Єдиний мінус - дану модель зняли з виробництва. Але нам вдалося достатать партію нових термальних лінз, ми провели повну реставрацію внутрішнього ущільнювача і резинок, і тепер ці маски відрізняються від нових лише потертостями на пластику корпуса.

JT Elite thermal olive

shlem04

          Модель маски з самими якісними термальними лінзами. З виробництва дану модель теж вже зняли, і нам довелося задовольнятися новими термальними лінзами. Ми також провели повну реставрацію внутрішнього ущільнювача і гумок, і тепер ці маски практично нічим не відрізняються від нових.