Наші костюми з самого початку були двох кольорів. В той час, коли в інших клубах всіх бійців одягали в однаковий камуфляж і обмотували їх різнокольоровим скотчем - ми, починаючи з 2006 і по сьогоднішній день, всім командам видаємо двокольорові костюми. До 2013 інші клуби міста дозріли до двокольорових костюмів але, як виявилось, під час бою у сутінках або в темних коридорах бойових локацій досить важко було відрізнити колір камуфляжу команди противника від кольору камуфляжу своєї команди. І в інших клубах як і раніше обмотують бійців різнокольоровим скотчем. У 2013 році ми запустили в прокат нові костюми - Psihov camo V2.2 - в яких були вшиті яскраві світловідбиваючі смужки. Тепер противника можна відрізнити від бійця своєї команди навіть в найтемнішій кімнаті без допомоги кольорового скотча.

Psihov camo V2.0 спецназ           Psihov camo V2.0 террор           Psihov camo V2.2 спецназ           Psihov camo V2.2 террор

          Камуфляж не прилягає щільно до тіла - амортизуючи прямі попадання кульок, що робить ці самі попадання максимально безболісними.

          Окремо зупинюся на комірі. Якщо в старих костюмах навіть влітку були бійці, які боялися грати без капюшонів, переживаючи не стільки за потилицю, скільки за незахищену шию - в нових костюмах ми цей ньюанс врахували - за рахунок високого коміра шия бійця повністю захищена від попадання кульки з будь-якого боку.

kostyum10kostyum10

          На фотографії думаю нормально видно - тепер капюшон можна не одягати зовсім - шия надійно захищена. Якщо ж ви плануєте повертатися до противника спиною і хвилюєтесь за чисту потилицю - капюшон можна одягнути, але не застібати - в цьому випадку зберігається нормальна циркуляція повітря в масці і потіти вона в результаті не повинна. Всі наші маски з термальними лінзами, і потіти починають лише якщо перекрити вільний доступ повітря у вентиляційні отвори маски, і після цього зробити пару перебіжок після яких зіб'ється дихання. Якщо ж ви бігати принципово не плануєте - тоді капюшон можна застебнути на зручних липучках знизу під маскою (поверх маски капюшон застібати не рекомендується - перекриєте всі вентиляційні отвори маски).

          В старих костюмах нашим основним головним болем була змійка-застібка на грудях бійця, яка постійно рвалася. У нових костюмах змійка замінена якісно пришитими гудзиками, а у версії 2.2 зручними міцними липучками. Так само в нових костюмах з'явилася зручна кишеня на штанях, яка щільно застібається двома гудзиками, і в яку можна покласти як мобільник, так і гранату.

Костюми, які в нас були раніше

          Приходимо - тестуємо наші костюми під час гри.