Щодо вірусу. Аааа!!! Ми всі помремо!!! Карантин!!!!111

virus01virus01          Ні. Ми не розводимо паніку, і працюємо в звичайному режимі.

          Ми раніше це не афішували, але ми завжди на протязі 13 років нашої роботи обробляли поролонові вставки в масках якісним антисептиком після кожного прокату. На відміну від деяких наших конкурентів.

          Єдине, що якщо корпус маски зсередини і зовні раніше ми мили звичайною водою, то тепер замість звичайної проточної води ретельно протираємо тим же якісним антисептиком.

          З огляду на те, що вірус живе на твердих поверхнях від 2 до 24 годин (в залежності від матеріалу) - підчепити його в наших масках фізично неможливо. Ну і якщо ви не входите в зону ризику (вам не 60-70 років і ви не хворієте на хронічні респіраторні захворювання) - грати в пейнтбол на закинутих локаціях на околиці міста, перебуваючи від всіх друзів на відстані пострілу - це максимально безпечний вид активного відпочинку, який буде доступний у Львові в найближчі пару місяців.

virus03virus04virus05

          На всі додаткові питання ми з радістю відповімо по телефону. І у нас до речі найнижчі ціни і найсмачніші умови серед пейнтбольних клубів у Львові, ви ж в курсі?)