Як все починалось?

          Все починалося в 2006 році - коли в Львові було всього декілька пейнтбольних клубів і пейнтбол для широких верств населення був недоступний банально через дуже високі ціни на прокат. Захотілося нам спробувати пограти в пейнтбол.

          Але оскільки зарплати у нас на той час були критично мізерними, а шосте відчуття підказувало що після першого пейнтбольного бою нас засмокче в пейнтбол з головою - було вирішено брати кредит і купувати перші комплекти маркерів і екіпіровки. Шосте відчуття нас не підвело.

          На кульки вирушала вся зарплата, і для того що б хоч якось віддавати кредит - довелося здавати нашу екіпіровку в прокат. Але завдяки грамотному маркетингу і гнучкій ціновій політиці ми за короткий термін змогли завоювати довіру багатьох наших клієнтів, і за нами закріпився статус пейнтбольного клубу із стабільно низькими цінами на прокат і кульки, і найбільш якісною організацією проведення пейнтбольних битв у Львові.

Чому саме ми?

          Тут зазвичай на інших сайтах пишуть про те, що в їх клубі найнижчі ціни, найцікавіші сценарії і самі кращі умови. Хоча на практиці виявляється все трохи інакше. Ми такого писати не будемо.

          Що у нас поза сумнівом є - так це 8 років досвіду за плечима і тисячі задоволених постійних клієнтів. Ціни, сценарії і ін. можна переглянути у відповідному розділі і зробити для себе висновки. А саме нас варто вибрати по одній просто причині - ми щиро любимо пейнтбол і вкладаємо в кожен прокат всю свою душу.

          Зрозуміти це можна коли ви приїдете в інший клуб, вам там дадуть екіпіровку, проведуть мінімальний інструктаж, і скажуть "онде галявина, бачите? йдіть там побігайте", і після цього про вас забудуть. А коли ви завітаєте до нас - інструктор буде знаходитись завжди в найгарячіших точках битви і швидко вирішувати спірні питання не перериваючи ігрового процесу навіть на хвилину, відігрувати сценарії повзаючи заручником або бігаючи vip-персоною, дискваліфікувати до закінчення раунду махлюючих бійців, а інколи і допомагати свідомо слабшій команді порадами з тактики.

Все ще вагаєтесь?

          Вся наша екіпіровка завжди знаходиться в ідеальному стані, тому що у будь-який момент якщо нам запропонують з інструктора перевтілитися в бійця однієї з команд - ми візьмемо будь-який маркер, що залишився, з нашого арсеналу і вступимо в бій. Саме тому всі сценарії, які висять у нас на сайті не тупо скопійовані з інтернету за принципом "чим більше висітиме, тим краще", а протестовані в неодноразових битвах нами особисто як бійцями, а не як організаторами.

          Перед кожною грою проводиться ретельна перевірка всієї амуніції і екіпіровки, що унеможливлює технічні неполадки під час гри, готується бойовий полігон і проводиться інструктаж по техніці безпеки. Сценарії гри залежать від локації, і обговорюються безпосередньо перед кожним боєм зі всіма учасниками. Тобто наступного разу коли ви завітаєте на нову локацію на ній можна буде відігрувати вже інші сценарії.

          Загалом робіть висновки, ознайомлюйтесь з матеріалами на сайті, ну і розділ "контакти" думаю знайдете.