У вартість прокату включено:

 • зручна форма різних розмірів
 • якісна пейнтбольна маска
 • захисні напівперчатки
 • маркер будь-якої модифікації
 • 200 пейнтбольних кульок

Абсолютно ніяких доплат!

 • термомаска з подвійними лінзами = 0 грн
 • професійні тактичні захисні перчатки = 0 грн
 • снайперський подовжений ствол = 0 грн
 • маркери в тактичному обвісі = 0 грн
 • фотозвіт з поля боя = 0 грн

Час гри необмежений!*

*за умови перерв між раундами не більше 15 хв.

Додатково доступні:

 • додаткові 100 кульок = 100 грн
 • коробка (2000 кульок) = 1700 грн
 • шумова граната = 20 грн
 • міна-розтяжка = 20 грн
 • димова шашка = 50 грн

Безкоштовно!

Інструктаж / судівство / фотозвіт / заправка повітрям / підказки більш слабшій команді.
Кожна 5-та!!! сотня кульок на одного бійця - теж безкоштовно!
АААА!!! То тупо халява!!

Ніяких передоплат!

Для бронювання гри достатньо просто обрати на сайті локацію, і подзвонити повідомити кількість бійців в компанії, і день та годину збору.

Чому в нас дешево і якісно?

тому що ми поважаємо наших клієнтів)
У нас в базову вартість прокату включені відразу і якісні маски з подвійними термальними лінзами, і зручні тактичні перчатки, і антуражні тактичні і снайперські маркери, і багато чого іншого.
Натомість в інших пейнтбольних клубах з вас додатково попросять по 20 грн за перчатки, по 30 грн за подовжене дуло і по 50 грн за звичайні термальні маски. І в результаті ви будете змушені заплатити на 30-50% більше від стартової ціни прокату базового комплекту ще навіть не почавши грати.
Тому вибір очевидний)

Комплексний відпочинок

корпоративний формат
Ми підготували окрему пропозицію для корпоративів, святкування дня народження, або просто відпочинку компанії друзів на цілий день. При замовленні в один день одночасно Пейнтболу і Квадроциклів - ви отримуєте ряд суттєвих переваг:

Пейнтбол

Знижка -20% на всі базові комплекти, та безкоштовне надання кожному учаснику холодної мінеральної води в спеку і гарячого чаю в холод.

Квадроцикли

Знижка -20% на всі маршрути + збільшення часу та протяжності всіх маршрутів на +10%. Разом халява на цілих 30%.

Шашлики

Безкоштовне надання лавок/столів для організації барбекю-зони навіть під час зливи в приміщенні під дахом.
При такому варіанті компанія ділиться на декілька груп, і поки одні рубають в пейнтбол, інші гоняють на квадріках, а дехто займається шашликами. А потім всі міняються, щоб всі бажаючі отримали незабутні емоції від кожної активності та море спогадів на майбутнє.

Подарункові сертифікати

Ми пропонуємо подарункові сертифікати на пейнтбол або на якусь суму грошей, або на базові комплекти на якусь кількість учасників. Типу, щоб вони ні за що не доплачували. Можна забацати сертифікат на 500/1000/2000 грн, або наприклад на 5-10-15 учасників на базові комплекти. Або взагалі будь-який сертифікат, який ви тільки не забажаєте.
А, і ще головний прікол. Сертифікати не мають обмеження по терміну придатності. Всі наші конкуренти запропонують вам сертифікат, який через місяць, або в кращому випадку - через півроку згорає. Уявляєте? На наш погляд це нечесно, і тому ми відмовились від часових обмежень дії наших подарункових сертифікатів взагалі. Тобто використати наші сертифікати ви можете і на наступний день після його покупки, а можете і через 5 років. Тому що ми насправді любимо і поважаємо наших клієнтів, а не ставимось до них, як до статистичного джерела готівки.
І ще ми красиво спакуємо сертифікат для вас в подарунковий бокс. І доречі ви не доплачуєте за сертифікат щось ще. Як у всіх інших. У нас ви купуючи сертифікат, оплачуєте суто вартіть послуги. Так, ми кращі, дякуємо).

Універсальні сертифікати!

унікальна пропозиція

Ми вирішили не зупинятись на звичайних сертифікатах, і запустили ще й універсальні. Це коли ви не знаєте, чи зайде тій людині (яку будете вітати) саме пейнтбол, і можете підстрахуватись універсальним сертифікатом. Який можна використати як на пейнтболі, так і на квадроциклах!
Ви можете подарувати сертифікат наприклад за 1300 грн, який можна використати на базові комплекти на 4 осіб на пейнтболі, або на зелений маршрут на квадроциклах на двох осіб. Або сертифікат на 2000 грн можна активувати на квадріках на червоній трасі на двох, або на базових комплектах на пейнтбол для 6 бійців. Правда Вау?
І дореч, ці сертифікати так само не мають визначеного терміну дії, і купуючи їх ви також ні копійки не переплачуєте більше вартості самої замовленої послуги!